image

Президент України відвідав об’єкт, що будується білоруськими дорожниками

1 жовтня 2020 року під час робочої поїздки до Рівненської області Президент України Володимир Зеленський ознайомився з ходом будівництва Північного обходу м.Рівне.

Роботи на цьому об’єкті ведуться силами двох підприємств холдингу «Белавтодор» (Республіка Білорусь) – ВАТ «Дорожньо-будівельний трест №2, м.Гомель» та ВАТ «Дорожньо-будівельний трест №4 м.Брест», а також вітчизняною мостобудівельною компанією ТОВ «Мостобудівельний загін №112».

Роботи з будівництва нової шестикілометрової ділянки асфальтобетонної автодороги розпочалися в грудні 2019 року і тривають з максимальними темпами. Автомобільна дорога матиме по дві смуги руху в кожному напрямку і включатиме дві естакади – через яр та залізницю.

Нова дорога значно покращить транспортну ситуацію в Рівному та Рівненському районі, дасть змогу звільнити обласний центр від транзитних автомобілів, що прямують по трасі М-06 з боку Житомира та Києва у напрямку Луцька, сприятиме пожвавленню економічної сфери як місцевих територіальних громад, територією яких пролягатиме цей шлях, так і області загалом.

Завершення будівництва Північного обходу м.Рівне заплановане на 2021 рік.