image

ПІВНІЧНИЙ ОБХІД м.РІВНЕ – РУХАЄМОСЯ ДАЛІ!

На Північному обході м.Рівне генеральний підрядник – ВАТ «Дорожньо-будівельний трест №2, м.Гомель», та субпідрядники – ВАТ «Дорожньо-будівельний трест №4 м.Брест» і ТОВ «Мостобудівельний загін №112», одночасно виконують кілька видів робіт.

Дорожники влаштували два нижні шари асфальтобетонного покриття нової кільцевої розв’язки на перетині з автодорогою Н-25 Городище – Рівне – Старокостянтинів та ще на 1,3 км нової автодороги. На чотирьох ділянках завершується монтаж водопропускних труб та влаштування земляного полотна. Крім того, ведуться роботи з облаштування обочин та кюветів, а також розпочинаються роботи зі встановлення водовідвідних лотків на заасфальтованих ділянках дороги.

Мостовики ведуть роботи з влаштування основної плити на естакаді через яр, завершують роботи з будівництва першої опори з двома підпірними стінками шляхопроводу над залізницею, ведуть підготовчі роботи з будівництва другої опори шляхопроводу з двома підпірними стінками. З 10 червня заплановано монтаж восьми залізобетонних балок шляхопроводу.