image

Брестські дорожники збільшили експорт послуг в Україну в чотири рази

ВАТ “Дорожньо-будівельниф трест №4, м.Брест” в 2019 році збільшило експорт послуг в Україну в чотири рази в порівнянні з аналогічним періодом 2018 року, повідомив кореспонденту БЕЛТА генеральний директор підприємства Ігор Шугаєв.

Представництво дочірньої компанії ВАТ “Керуюча компанія холдингу” Белавтодор” з Бреста працює в Україні з 2017 року. За цей час підприємство закріпилося на цьому ринку, нарощує взаємодію з партнерами по двох напрямах. Так, ДБТ №4 поставляє в країну-сусідку бітумну емульсію. З початку року відвантажено своєї продукції на суму $ 470 тис. Основну ж частку виручки становить експорт послуг. Станом на 1 жовтня брестчани вже виконали дорожньо-будівельні роботи на $ 3 млн 625 тис.

У цьому сезоні фахівці ДБТ працювали на семи об’єктах в чотирьох регіонах України. Вони виграли тендер на капітальний ремонт ділянки дороги в Рівненській області, у Київській, Житомирській та Волинській отримали замовлення на поточний ремонт дорожнього полотна. “У цьому році у нас перший досвід роботи в Волинській області, в інших регіонах ми вже налагодили тісну співпрацю, – зазначив Ігор Шугаєв. – У Житомирській і Рівненській областях роботи на об’єктах завершені, в інших йде процес здачі робіт замовнику. Очікуємо, що за підсумками року експорт послуг в Україні буде не менше $ 5 млн, що складе близько 20% річної виручки тресту”.

Нещодавно Брестський дорожньо-будівельний трест разом з Гомельськими колегами уклав великий контракт на будівництво об’їзної дороги навколо Рівного. Імовірно, роботи на об’єкті розпочнуться до кінця цього року. “Наше завдання – максимально завантажити потужності підприємства, в тому числі за рахунок збільшення експорту. Зараз формуємо бізнес-план на 2020 рік, націлені на збільшення експорту в Україну до $ 7 млн”, – сказав гендиректор брестського ДБТ.

Джерело: БЕЛТА