image

Гомельський ДБТ №2 буде будувати дорогу в Рівненській області

ВАТ “Дорожньо-будівельний трест №2” виграло міжнародний тендер на будівництво дороги в Рівненській області України, повідомили кореспонденту БЕЛТА на підприємстві.

Цінова пропозиція і рівень гомельських будівельників виявилися прийнятними для замовника – служби автомобільних доріг Рівненської області. Співвідношення ціни та якості дозволило випередити на торгах інших учасників – будкомпанії Туреччини і Азербайджану.

Стартова ціна міжнародного тендеру становила близько $ 30 млн, останній крок – $ 29,5 млн. Отримано офіційне підтвердження від замовника про намір співпрацювати. Проект передбачає будівництво дороги, включаючи влаштування основи та покриття. Проводяться процедури, необхідні для укладення договору підряду на виконання робіт, уточнюються нюанси і умови.

Новий проект став закономірним продовженням співпраці білоруського підприємства з українськими партнерами. У портфелі замовлень Гомельського ДБТ №2 щорічно відзначаються позиції з будівництва, капітального або поточного ремонту доріг в Україні. Раніше пропозицію тресту було прийнято на електронному аукціоні з відбору підрядника на ремонт ділянки автотраси Київ – Чернігів – Нові Яриловичі. Вартість контракту – більше $ 578 тис. В Україні також користується попитом асфальт виробництва гомельського підприємства.

Відкрите акціонерне товариство “Дорожньо-будівельний трест №2, м.Гомель” було засновано в жовтні 1969 року. Сьогодні це один з найбільших дорожньо-будівельних трестів в Білорусі. За 50 років побудовано і капітально відремонтовано більше 10 тис. км автодоріг, здано в експлуатацію 9 великих титульних мостів загальною протяжністю 3,5 тис. пог.м, а також понад 100 малих мостів і шляхопроводів. ДБТ №2 має виробничі бази по Гомельській області, парк сучасної дорожньо-будівельної техніки, мобільні асфальтобетонні заводи, бітумоемульсіонну установку, а також установку з приготування модифікованого бітуму для улаштування захисних шарів при ремонті цементобетонних покриттів. Для контролю якості продукції, що випускається, в Тресті впроваджена система менеджменту якості будівництва, реконструкції та ремонту, проектування автомобільних доріг загального користування та штучних споруд на них, що відповідає вимогам ДСТУ ISO 9001-2001.

Джерело: БЕЛТА