image

Спільне українсько-білоруське підприємство «Белавтодор-Україна» – сучасна компанія, що спеціалізується в області капітального ремонту, реконструкції та будівництва об'єктів дорожньої інфраструктури: автошляхів, мостів та шляхопроводів всіх категорій складності, а також аеродромів, вертодромів і злітно-посадкових смуг

Напрямки діяльності компанії

БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА РЕМОНТ АВТОМОБІЛЬНИХ ДОРІГ І МАГІСТРАЛЕЙ

ОБЛАШТУВАННЯ ДОРОЖНЬОЇ ІНФРАСТРУКТУРИ ТА ПРИЛЕГЛИХ ТЕРИТОРІЙ

БУДІВНИЦТВО, РЕКОНСТРУКЦІЯ ТА РЕМОНТ МОСТІВ, ШЛЯХОПРОВОДІВ, ДОРОЖНІХ РОЗВ'ЯЗОК

ВИРОБНИЦТВО БУДІВЕЛЬНИХ МАТЕРІАЛІВ ДЛЯ ДОРОЖНЬОГО БУДІВНИЦТВА

Географія проєктів

У 2017-2020 роках білоруські підприємства «Дорожньо-будівельний трест №2, м.Гомель», «Дорожньо-будівельний трест №4, м.Брест», «Будівельно-монтажний трест №8» (м.Мінськ) реалізували і реалізують понад сорок дорожньо-будівельних контрактів в 9 областях України: Рівненській, Волинській, Житомирській, Київській, Чернігівській, Кіровоградській, Миколаївській, Херсонській, Полтавській.

Перспективні проєкти

11 жовтня 2019 року у м.Рівному між Службою автомобільних доріг у Рівненський області та ВАТ «Дорожньо-будівельний трест №2, м.Гомель», що входить до складу холдингу «Белавтодор», підписано найбільший на сьогодні контракт у сфері дорожнього будівництва для білоруських підприємств в Україні.

Цей контракт на будівництво нової 6-кілометрової ділянки автодороги в Рівненській області, яка стане частиною майбутнього проекту «Північний обхід м.Рівне». Роботи на проекті розпочато в грудні 2019 року.

 

Наша мета

Мета Спільного українсько-білоруського підприємства «Белавтодор-Україна» – бути ефективною, дієвою й конкурентною компанією, яка вирішує потреби держави і територіальних громад в сфері будівництва, реконструкції, ремонту та утримання широкої мережі автомобільних доріг в Україні.

Реалізовані проєкти

Ремонт ділянок автодоріг міжнародного значення:

М-01 «Київ - Чернігів - Нові Яриловичі» (Чернігівська область), М-05 «Київ - Одеса» (Київська область), М-07 «Київ - Ковель - Ягодин» (Київська область), М-21 «Виступовичі - Житомир - Могилів-Подільський» (Житомирська область).

Ремонт ділянок автодоріг національного значення:

Н-11 «Дніпро - Кривий Ріг - Миколаїв» (Миколаївська область), Н-14 «Олександрівка - Кропивницький - Миколаїв» (Миколаївська та Кіровоградська області), Н-22 «Устилуг - Луцьк - Рівне» (Рівненська область).

Ремонт ділянок автодоріг місцевого значення:

Т-06-14 «Глибочиця - Станишівка» (Житомирська область), Т-10-01 «Ворзель - Забуччя - /М-06/» (Київська область), Т-15-13 «Нечаяне – Очаків», О150514 «Братське - Вознесенськ» (Миколаївська область), О031275 «Тур - Заболоття», С 030901 «Любешів - Зарудче», О031698 «Адамчуки - Голядин - Згорани - /Т-03-02/ - Нудиже - Стара Гута - Стара Вижівка» (Волинська область), О1723375 «Чорнухи – Лубни» (Полтавська область).

Техніка

СУЧАСНА ТЕХНІКА ПРОВІДНИХ СВІТОВИХ ВИРОБНИКІВ

slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide
slide

Асфальтобетонні заводи TELTOMAT

Асфальтобетонні заводи BENNINGHOVEN

Асфальтоукладальники VOGELE

Асфальтоукладальники TITAN

Фрези самохідні WIRTGEN

Катки ґрунтові НАММ

Катки ґрунтові AMMANN

Катки ґрунтові ВОМАG

Катки дорожні НАММ

Катки дорожні AMMANN

Катки дорожні ВОМАG

Бульдозери KOMATSU

Бульдозери DRESSTA

Екскаватори KOMATSU

Екскаватори JCB

Автогрейдери CATERPILLAR

Навантажувачі фронтальні SDLG

Навантажувачі фронтальні DRESSTA

Навантажувачі фронтальні DOOSAN

Технології

сучасні ресурсозберігаючі та екологічно чисті технології

«Whitetopping»

Технологія «Whitetopping» – це швидкий ремонт пошкодженого дорожнього полотна за допомогою влаштування тонкого верхнього шару бетону (товщиною від 5-7 см до 20 см), який укладається на асфальтобетон чи цементобетон, і для якого існуючий конструктив дороги служить в якості основи.

«Холодний ресайклінг»

Технологія «Холодний ресайклінг» (recycling — вторинна переробка) — це ремонт і часткова заміна асфальтного покриття автомобільних доріг шляхом зняття або зачищення пошкоджених частин дорожнього покриття, механічної переробки та заміни старого дорожнього покриття із додаванням додаткових сумішей для відновлення його властивостей.

Проєкти

Підприємства

ПІДПРИЄМСТВА З БАГАТОРІЧНИМ ДОСВІДОМ РОБІТ

Дорожньо-будівельний трест №2, м.Гомель

Відкрите акціонерне товариство «Дорожньо-будівельний трест № 2, м.Гомель» було засновано в жовтні 1969 року. На сьогодні підприємство є одним з найбільших дорожньо-будівельних трестів в Республіці Білорусь.

За період своєї діяльності і 50 років досвіду:

– побудовано та капітально відремонтовано понад 10000 км автодоріг, серед яких М1/Е-30 «Брест-Мінськ-кордон РФ»; М-8 «Вітебськ-Гомель-кордон України»; М-10 «Гомель-Кобрин»; Р-31 «Бобруйськ-Мозир-кордон України» тощо;

– здано в експлуатацію 9 великих титульних мостів загальною протяжністю 3500 погонних метрів і 107 малих мостів і шляхопроводів;

– побудовано близько 50000 м.кв житла.

www.dst2.gomel.by/

 

Дорожньо-будівельний трест №4 м.Брест

Відкрите акціонерне товариство «Дорожньо-будівельний трест №4 м.Брест» був створений в березні 1970 року на базі кількох дорожньо- і мостобудівельних підприємств.

Трест спеціалізується на виконанні різних видів дорожніх робіт: будівництво, реконструкція, капітальний та поточний ремонт доріг та дорожніх споруд. Серед найбільших реалізованих автодорожніх проектів в Білорусі: «Обхід території НП «Біловежська Пуща»; М-05 «Мінськ-Гомель»; кільцева автодорога навколо м.Мінська; Р-4 «Барановичі-Ляховичі. Обхід м.Барановичі»; М1/Е-30 «Брест-Мінськ-Кордон РФ»;  М-10 «Гомель-Кобрин»; М-12 «Кобрин–кордон України (Мокрани)» тощо.

Крім того, Трест виконав значні об’єми робіт з благоустрою понад 600 населених пунктів, об’єктів виробничого і соціального призначення. Серед них – стадіон «Динамо» в м.Брест, Брестський аеропорт, прикордонні переходи тощо.

www.dst4brest.by/

Будівельно-монтажний трест № 8

Відкрите акціонерне товариство «Будівельно-монтажний трест № 8» (м.Мінськ) створено в жовтні 1991 року. Це – одна з провідних компаній Республіки Білорусь з будівництва, реконструкції та ремонту автомобільних доріг, будівель і споруд промислового, цивільного і житлового призначення. Трест є одним з лідерів в Республіці Білорусь по роботі з цементобетонними покриттями.

За останні роки Будівельно-монтажний трест № 8 реалізував ряд найважливіших проектів з будівництва, реконструкції та капітального ремонту автодоріг: М-1/Е30 «Брест- Мінськ-кордон РФ», М-2 «Мінськ-Національний аеропорт «Мінськ», М- 4 «Мінськ-Могильов», М-5 «Мінськ-Гомель», М-14 «Мінська кільцева автомобільна дорога» та інші.

Візитна картка Тресту – будівництво другої злітно-посадкової смуги з об’єктами допоміжного призначення під розрахунковий тип літака А-380 національного аеропорту «Мінськ» (2017-2018 р.р.)

www.smt8.by

image